Domluvené zápasy a výsledky 2019

Prokeš : Antoš                            středa 17. 7. od 16:00 hod.

Dokoupil : Brázdil                      úterý 16. 7. od 17:30 hod.

Kotačka : Sitař                          úterý 16. 7. od 13:00 hod.

 

 

37. Kotačka : Prokeš                        pondělí 15. 7. od 13:00 hod.

               2 : 0   (6:3, 6:2)

36. Dokoupil : Kotačka                  neděle 14. 7. od 15:00 hod.

               2 : 0   (7:6, 6:0)

35. Budil : Brázdil                       čtvrtek 11. 7. od 17:30 hod.

               2 : 0   (6:4, 6:3)

34. Brázdil : Macálka                      úterý 9. 7. od 17:00 hod.

               2 : 0   (6:2, 6:1)

33. Sitař : Klušák                         pondělí 8. 7. od 15:00 hod.

               2 : 0   (6:0, 6:1)

32. Drápal : Klušák                         pátek 5. 7. od 8:00 hod.

               2 : 0   (7:5, 6:3)

31. Prokeš : Klušák                         čtvrtek 4.7. od 17:00 hod

               2 : 0   (6:4, 6:1)

30. Antoš : Vaverka                       úterý 2.7. od 18:00 hod

               2 : 0   (6:1, 6:2)

29. Brázdil : Vaverka                 neděle 30. 6. od 18:00 hod.

               2 : 0   (6:1, 6:3)

28. Kotačka : Galetka              neděle 30. 6. od 8:00 hod.

               2 : 0   (6:3, 6:0)

27. Brázdil : Galetka                      čtvrtek 27. 6. od 18:00 hod.

               2 : 0   (6:0, 6:1)

26. Brázdil : Klušák                        středa 26. 6. od 18:00 hod.

               2 : 0   (6:2, 6:1)

25. Antoš : Klušák                         úterý 25. 6. od 10:00 hod.

               2 : 0   (6:2, 6:2)

24. Brázdil : Horký                        pondělí 24. 6. od 17:00 hod.

               2 : 0   (6:2, 6:2)

23. Křivánek : Kotačka P                sobota 22.6. od 9:00 hod.

               2 : 0   (6:2, 6:1)

22. Dokoupil : Klušák                      pátek 21. 6. od 18:30 hod.

               2 : 0   (6:0, 6:0)

21. Brázdil : Kotačka P                  pátek 21. 6. od 16:00 hod.

               2 : 0   (6:0, 6:0)

20. Drápal : Galetka                    středa 19. 6. od 16:00 hod.

               2 : 0   (7:5, 6:3)

20. Kotačka : Klušák                      středa 19. 6. od 15:30 hod.

               2 : 0   (6:2, 6:2)

19. Kotačka : Macálka                   úterý 18. 6. od 17:00 hod.

               2 : 0   (6:4, 6:1)

18. Budil : Klušák                      neděle 16. 6. od 9:00 hod.

               2 : 0   (6:1, 6:1)

17. Budil : Dokoupil                            čtvrtek 13. 6. od 16:00 hod.

               2 : 1   (2:6, 6:2, 7:5)

16. Budil : Křivánek                     neděle 9. 6. od 15:00 hod.

               2 : 0   (6:2, 6:3)

15. Brázdil : Křivánek                  pátek 7. 6. od 18:00 hod.

               2 : 0   (6:1, 6:3)

14. Kotačka : Vaverka                 neděle 9. 6. od 9:30 hod.

               2 : 0   (6:0, 7:6)

13. Křivánek : Horký                    sobota 8.6. od 9:00 hod.

               2 : 0   (6:4, 6:1)

12. Křivánek : Galetka                  středa 5. 6. od 8 hod.

               2 : 0   (6:0, 6:1)

11. Dokoupil : Křivánek                  neděle 2. 6. od 10 hod.

               2 : 0   (6:1, 6:0)

10. Budil : Drápal                          neděle 2. 6. od 9 hod.

               2 : 0   (6:2, 6:2)

9. Budil : Kotačka P                      pátek 31.5. od 16:30

               2 : 0   (6:2, 6:2)

8. Dokoupil : Macálka             

               2 : 0   (6:2, 7:6)

7. Dokoupil : Galetka                   čtvrtek 30. 6. od 16 hod.

               2 : 0   (6:1, 6:0)

6. Kotačka : Křivánek               pátek 24. 5. od 18 hod.

               2 : 0   (6:1, 6:2)

5. Dokoupil : Kotačka P             pátek 24. 5. od 16 hod.

               2 : 0   (6:1, 6:2)

4. Dokoupil : Vaverka                pátek 24. 5. od 10 hod.

               2 : 0   (6:3, 6:2)

3. Budil : Vaverka                     sobota 11. 5. od 15 hod.

               2 : 1   (6:2, 6:7 (2), 6:0)

2. Macálka : Křivánek               sobota 4. 5. od 10 hod.

               2 : 0   (6:1, 7:5)

1. Křivánek : Vaverka                streda 1. 5. od 10 hod.

               2 : 0   (6:4, 6:2)