průběžné pořadí

Nadstavbová část:
modrá skupina o 1. - 5. místo
zelená skupina  o 6. - 10. místo
oranžová skupina o 11. - 15. místo
 
Pořadí Jméno Zápasy Výhry Prohry Skóre     Body
1 Kotačka Jaroslav 17 17 0 34 : 1 17
2 Dokoupil Bohuslav 18 14 4 28 : 12 14
3 Prokeš Zdeněk 18 13 5 26 : 12 13
4 Budil Jan 16 12 4 25 : 10 12
5 Brázdil Michal 17 11 6 25 : 12 11
 
zelená skupina  o 6. - 10. místo
Pořadí Jméno Zápasy Výhry Prohry Skóre     Body
6 Antoš Tomáš 18 12 6 28 : 15 12
7 Vaverka Vojtěch 17 11 6 21 : 17 11
8 Macálka Jiří 17 7 10 16 : 23 7
9 Kundrát Miloš 18 6 12 17 : 26 6
10 Horký Lukáš 18 6 12 15 : 26 6
 
oranžová skupina o 11. - 15. místo
Pořadí Jméno Zápasy Výhry Prohry Skóre     Body
11 Drápal Jan 17 8 9 18 : 21 8
12 Křivánek Robert 18 7 11 19 : 23 7
13 Machař Luboš 18 4 14 11 : 29 4
14 Kotačka Petr 17 3 14 8 : 28 3
15 Klušák Vendelín 18 0 18 0 : 36 0
 
 
Tabulka po základní části
 
Pořadí Jméno Zápasy Výhry Prohry Skóre     Body
1 Kotačka Jaroslav 14 14 0 28 : 1 14
2 Budil Jan 14 12 2 24 : 6 12
3 Brázdil Michal 14 11 3 23 : 6 11
4 Prokeš Zdeněk 14 11 3 22 : 7 11
5 Dokoupil Bohuslav 14 11 3 22 : 8 11
6 Vaverka Vojtěch 14 9 5 18 : 14 9
7 Antoš Tomáš 14 9 5 21 : 12 9
8 Kundrát Miloš 14 5 9 14 : 20 5
9 Horký Lukáš 14 5 9 11 : 20 5
10 Macálka Jiří 14 5 9 12 : 20 5
11 Drápal Jan 14 5 9 12 : 19 5
12 Křivánek Robert 14 4 10 12 : 21 4
13 Machař Luboš 14 2 12 6 : 25 2
14 Kotačka Petr 14 2 12 6 : 24 2
15 Klušák Vendelín 14 0 14 0 : 28 0
 
O pořadí hráčů se shodným počtem bodů na 8. až 11. místě rozhodla minitabulka
ze vzájemných zápasů mezi těmito hráči, přičemž J. Macálka skončil před J. Drápalem
díky lepšímu vzájemnému zápasu.
 
Minitabulka vzájemných zápasů
Pořadí Jméno Zápasy Výhry Prohry Skóre     Body
1 Kundrát Miloš 3 2 1 5 : 3 2
2 Horký Lukáš 3 2 1 5 : 3 2
3 Macálka Jiří 3 1 2 3 : 5 1
4 Drápal Jan 3 1 2 3 : 5 1
 
  Pro Dok KotJ Mach Kři Vav Mac Kot P Kun Hor Brá Ant Bud Drá Klu
Prokeš   0:2
0:2
0:2
0:2
2:0 2:0 2:0 2:0 2:1 2:0 2:0 2:0
2:1
0:2 2:0
2:0
2:0 2:0
Dokoupil 2:0
2:0
  0:2
0:2
2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:1 2:0 0:2
2:1
2:1 0:2
2:1
2:0 2:0
Kotačka J 2:0
2:0
2:0
2:0
  2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0
2:0
2:1 2:0 2:0 2:0
Machař 0:2 0:2 0:2   1:2
0:2
0:2 0:2 2:1
2:0
0:2 1:2 0:2 0:2 0:2 0:2
1:2
2:0
2:0
Křivánek 0:2 0:2 0:2 2:1
2:0
  1:2 1:2 2:0
2:0
1:2 2:0 0:2 1:2 0:2 0:2
1:2
2:0
2:0
Vaverka 0:2 0:2 0:2 2:0 2:1   2:1 2:0 2:1
1:0
2:0
2:1
0:2 2:0
0:2
0:2 2:1 2:0
Macálka 0:2 0:2 0:2 2:0 2:1 1:2   2:0 0:2
2:1
1:2
2:0
0:2 0:2
0:2
0:2 2:1 2:0
Kotačka P 1:2 0:2 0:2 1:2
0:2
0:2
0:2
0:2 0:2   2:0 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 2:0
2:0
Kundrát 0:2 1:2 0:2 2:0 2:1 1:2
0:1
2:0
1:2
0:2   2:1
0:2
0:2 1:2
2:1
0:2 1:2 2:0
Horký 0:2 0:2 0:2 2:1 0:2 0:2
1:2
2:1
0:2
2:0 1:2
2:0
  0:2 0:2
1:2
0:2 2:0 2:0
Brázdil 0:2
1:2
2:0
1:2
0:2
0:2
2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0   2:0 1:2 2:0 2:0
Antoš 2:0 1:2 1:2 2:0 2:1 0:2
2:0
2:0
2:0
2:0 2:1
1:2
2:0
2:1
0:2   1:2 2:0 2:0
Budil 0:2
0:2
2:0
1:2
0:2 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:1 2:1   2:0 2:0
Drápal 0:2 0:2 0:2 2:0
2:1
2:0
2:1
1:2 1:2 2:0 2:1 0:2 0:2 0:2 0:2   2:0
2:0
Klušák  0:2 0:2 0:2 0:2
0:2
0:2
0:2
0:2 0:2 0:2
0:2
0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2
0:2